Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mérnök informatika szakot hol...

Mérnök informatika szakot hol érdemes tanulni? BME-VIK, SZTE-TTIK, esetleg pázmány, Debrecen?

Figyelt kérdés
Nektek mi a véleményetek az egyes egyetemekről ezen a szakon? Akik odajárnak, azoknak egyéni vélemények mindennel kapcsolatban érdekelne.
2012. jan. 15. 14:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
a fővárosba nehezebb bejutni
2012. jan. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Tudom, most nem a bejutásra vagyok kíváncsi, hanem az egyetemi életre. Tanítás, diákok, programok, ilyenek.
2012. jan. 15. 16:23
 3/16 anonim ***** válasza:
a BME-n képzik az országban a legjobb mérnököket, azzal az egyetemmel szerintem sokkal jobban járnál.
2012. jan. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Én ME-re járok ezen a szakon. Év közbe tök lazák az oktatók, most meg szívatnak mint a torkosborz. Szóval itt a tanítás minősége nem mintaértékű.

A többi elsős jó fej (1-2 kivétel mindenhol van).

Bulik mindenütt vannak.


Ha elölről kezdeném pestre mennék, mert van elég pontom hozzá, és az ottani egyetemek jobb oktatást kínálnak, több a lehetőség, ....

2012. jan. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Első helyen BME-t írom be, a második helyen gondolkodok, ha esetleg az nem jönne össze. Szerintetek? Pázmány vagy OE?
2012. jan. 15. 18:22
 6/16 anonim válasza:

Szerintem is Pest.

Vagy akármelyik egyetem, legyenek meg a kettesek de, mellette tanulj magadnak mint az állat, angol, német, c/c++, java, c#, elektro, digitális technika, hálózatok, linux, unix stb...

3,5 év alatt össze lehet hozni :)


Utolsó előtti Miskolcon a Mesterszak milyen?

2012. jan. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Esetleg ha választani kéne Pázmány vagy Óbudai?
2012. jan. 20. 00:41
 8/16 anonim ***** válasza:
én Debrecenbe járok és még az is elvégzi aki nem akarja. Megy a puskázás 1000-rel minden vizsgán, sokan egytlen feladatot sem tudnának maguktól megoldani de átmennek. Szánalom a köbön.
2012. jan. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

én a BME-re járok, másodéves infósként. eddigi tapasztalataim alapján egész évben sokat kell készülni, nem tudod elsunnyogni a tárgyakat. Minden gyakorlaton általában kis zh-kat vagy beugrókat írunk amire érdemes jól felkészülni.

Nálunk szerintem annyira nem programozókat képeznek hanem mérnököket. Nagy különbség van a két "szakma" között.

A közösségi életről annyit, hogy mindenki megtalálja a maga számára megfelelő szórakozást, különösen a fővárosban.

2012. jan. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2012. jan. 25. 09:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!