Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Alkalmazott közgazdaságtan - hol?

Alkalmazott közgazdaságtan - hol?

Figyelt kérdés

Jelenleg BME-VIK-en tanulok, második szaknak szeretném az AK-t. Az eddigi információim szerint a Corvinuson inkább üzleti kapcsolatokat lehet kialakítani, de a képzés kívánnivalót hagy maga után, az Eltén kevesebb kapcsolatkialakítási lehetőség van de elitképzés folyik, a BME pedig mindkét szempontból az "arany középútnak" tűnik, de meg szeretnék "kóstolni" egy másik intézményt is.


Kíváncsi volnék kinek milyen tapasztalatai vannak az említett három egyetemet illetően - hová érdemes felvételizni?


2012. jan. 16. 23:46
 1/3 anonim válasza:
kedves kérdező, mire gondoltál amikor azt írtad, h Corvinus-on a képzés hagy kívánnivalót? Én Corvinus-on végeztem AK-n, nekem tetszett, nem bántam meg, hogy oda jártam.
2012. jan. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!


Én az ELTE képzését ajánlom Neked meleg szívvel. Szerintem AK képzések közül a legjobb alapokat itt tudod megszerezni.

Én oda járok, ha van kérdésed írd meg privátban, illetve ajánlom az [link] oldalt.

2012. febr. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ELTE
2012. márc. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!