Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pénzbe kerül-e a felsőfokú...

Pénzbe kerül-e a felsőfokú képzés az egyetemen?

Figyelt kérdés
Érettségi után végeztem egy okj-s képzést és most felsőfokú képzésre szeretnék menni, ugye amit az egyetem indít. és az már pénzbe kerül, hogyha van egy okj-s végzettségem?
2012. jan. 18. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze, ugyan azok a jogok illeti mint az alapszakokat, csak a felső képzés nem ad diplomát, míg az alapképzés ad.

Egyszóval ha felső képzésre jelentkezel ott is ugyan lehet államilag támogatott és költségtérítéses képzésre jelentkezni és nem számít hogy már van okj-s végzettséged.

2012. jan. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pont ma kaptam választ a Felvi-től ezzel kapcsolatban. Ha középiskolában csináltad az OKJ-t tanulói jogviszonyban akkor semmi akadálya, hogy egyetemen államira menj OKJ-ra.
2012. jan. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
jelentkezhetsz államira az okj után.
2012. jan. 20. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!