Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jelenleg alapképzésre járok,...

Jelenleg alapképzésre járok, most diplomázok, mi legyen az után?

Figyelt kérdés
Jelenleg Gazdaságinformatikus Bsc-n végzek, gondolkodom, hogy megyek MSC-re, de hova érné meg? Esetleg valaki tud tanterveket linkelni a különböző egyetemi képzésekről?
2012. jan. 18. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Felnőtt ember vagy.. Nem gondolod, hogy saját magadnak kéne eldöntened, milyen végzettséget szeretnél, miből szeretnél megélni? A ruháidat is kikészítik még helyetted reggelente?
2012. jan. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Gondoltam kaphatok egy kis segítséget a döntésem meghozatalához, tapasztaltabb emberektől, akik már végig járták az utat, te majom
2012. jan. 18. 22:25
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én (a majom) már végigjártam az utat.. Ha azt mondom mennyi az Eltére alkalmazott matematikus msc-re akkor odamész? Ezt neked kéne eldöntened, az alapján, hogy mi érdekel, mi az amiben tényleg le tudod élni az életed, mert gondolom nem azért kell a diploma, hogy simogasd vele a feneked a mellékhelyiségben..
2012. jan. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

én azt mondom menj vadgazda mérnöki Msc-re...


felvi.hu-t ismered??

fentvan rajta egy rakat infó a mesterképzésekről.


esetleg vedd meg a felsőoktatási kék könyvet - mint minden normális ember, aki érdeklődik a továbbtanulás iránt- de akár könyvtárban ingyen megnézheted - és lapozgasd esti barárok közt és vv nézés helyett, te életképtelen majom...

2012. jan. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jolvan elmehettek ti a Pi*csába.
2012. jan. 19. 02:55
 6/8 A kérdező kommentje:
Konkrétan arra voltam kíváncsi, hogy milyenek az egyes gazdaságinformatikus képzések más egyetemeken. A felvi.hu oldalon semmi megkülönböztető információ nincs fent, kedves művel kollégám, se egyetlenegy tanterv. Ha talán tudnál olvasni, én tantervek felől érdeklődtem.
2012. jan. 19. 03:00
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


ennél részletesebben meg menj be a kiszemelt karra és kérdezz utána...

vagy e-mailben.


esetleg pl. a mi egyetemünk ad ki tantervi tájékoztatót minden évben... gondolom máshol is létezik ilyen.


de ha megvenni nem akarod minden egyetem tájékoztatóját OSZK és ott minden Mo.-n kiadott nagyobb példányszámú nyomtatványból tartanak egyet és kifénymásoltatod ami neked kell......


jah és egyébként lesz ebben az évben is Educatio kiállítás... ha Piripócsfalván laksz akkor is megéri felutazni Pestre arra az egy napra aztán szemtől szemben letámadhatod a kiszemelt karokat a kérdéseiddel...


és bocs a stílusért, de komolyan nem hiszem el, hogy igaz amit mondanak, hogy manapság minden életképtelen diplomát tud szerezni...

2012. jan. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezzel már segítettél valamit. A probléma az, hogy jelenleg USA-ban vagyok cserediák, tehát a kiállítás bukott. A másik probléma, hogy nem minden egyetem honlapján van fent a tanterv, ami igazán fontos, mert pl. közgáz és közgáz között is különbség van minden egyes egyetemen. Valószínűleg e-mailezgetésbe fogok, és reménykedem, hogy válaszolnak és küldenek tantervet. Az életképtelenségről pedig, csupán véleményekre, tapasztalatokra voltam kíváncsi, látóterem szélesítésére. Diplomát márpedig adnak, ráadásul jelest.
2012. jan. 19. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!