Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik faktra érdemesebb...

Melyik faktra érdemesebb menni hogyha informatika mérnöknek szeretnék jelentkezni?

Figyelt kérdés

10-es vagyok infó dicséretes 5ös és szeretem is nagyon az informatikát. Matek 4-es de szerintem elég jól megy mert sose tanulok matekot és ígyis jók a dogáim, de nem tudom hogy menne e emelt szinten a matek vagy nem mert szerintem ezek azért még könnyebb anyagrészek lehetnek. Nem lenne érdemesebb inkább infóból emeltszintűt rakni és matekból csak egy sima középszintűt megírni 80% vagy a felettire?

Csak hallottam hogy ott elég kemény a matek az egyetemen. Vagy fordítvan kéne hogy infóból jó éretségi matekbólmeg emeltszintű?


2012. jan. 18. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
matek, infó vagy fizika
2012. jan. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Matek! Amit infón tanultok, az úgysem nagyon kell majd, de ha nem tudod jól a matekot, akkor már az első félévet sem tudod megcsinálni. Jó alatt emelt szintet értek.
2012. jan. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Középszintű 80%-os matek érettségi az nulla. Úgy mentem a közgázra, hogy nem volt felvételi tárgy a matek, 88% lett az érettségim, egész gimiben 5-ös voltam, vergődök. Isteni szerencse és egy jóindulatú tanár volt, hogy kettessel átcsúsztam, szóval ha mérnök akarsz lenni, akkor matek agyba főbe. Meg fizika. Az infót úgyis tudod magadtól.
2012. jan. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp matek! Nagyon nagy segítség az az egyetemen, ha tudod az emelt szintű matekot. Ha emelt infón megtanulsz programozni, az egy jó bónusz, ami jól jön az egyetemen, de a matek sokkal szükségesebb!
2012. jan. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!