Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ezzel az átlaggal felvesznek?

Ezzel az átlaggal felvesznek?

Figyelt kérdés
8.-os vagyok és az Eötvös József Gimnázium humán osztályát jelölöm elsőnek.Az átlagom 4.1.Csináltam egy csomó magyar felvételi feladatsort,49-50 pont körül sikerültek(a tehetséggondozó is),a matek meg 40 pont körül van.
2012. jan. 19. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem fel
2012. jan. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szegedi vagy? Ilyen pontokkal szerintem megjelölhetsz valami erősebb gimit is, pl.: Deák. :) Én is 8-os vagyok, remélem jól sikerül a központi :D
2012. jan. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Simán felvesznek. ;)

Bárcsak elérnék 90 pontot...jajj, már a 70-nek is örülni fogok. :(

De persze azért nem bánnám ha 80 körül lenne, csakhogy sok esélyt nem látok, bár ha elérnék 50 pontot magyarból és 30at matekból.. jó is lenne. :D

2012. jan. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
budapesti vagyok
2012. jan. 20. 07:55
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :D
2012. jan. 20. 07:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Eötvösbe jártam...nem hiszem, hogy felvennének, a legtöbb évfolyamtársamnak 4.5 fölött volt az általános iskolai átlaga, sokuknak nyelvvizsgája is volt már. Külön felvételi van az Eötvösben még mindig ha jól tudom, ha magyarból mész, akkor nem elég a felvételi feladatsor, hanem külön könyvet is kapsz, amit ki kell olvasnod, és abból is kérdeznek. Anno még így volt. És számíts rá, hogy kemény lesz, ha felvesznek.
2012. jan. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4.1-es átlaggal az Eötvösbe?:|||||| Micsoda? Apáczai szintű az a gimnázium, gyermekem:D
2012. jan. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nekem 4.2 körül van az átlagom, és 6.nak jelölöm meg.. mondjuk én gimnáziumba járok már 4 éve ami elég kemény szerintem ezt azért figyelembe kéne venni.. sztem ha jó lesz a központid felvesznek. de attól is függ ki hogy teljesít hányan vannak előtted,stb
2012. febr. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!