Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Írnátok véleményeket, tapaszta...

Írnátok véleményeket, tapasztalatokat a Kodolányi János Főiskoláról?

Figyelt kérdés
2012. jan. 21. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:
70%

Színvonalas az oktatás, korrektek az oktatók és bármikor szívesen segítenek. Az iskola jól felszerelt, tiszta.


A hallgatók között nagyon sok a p*csa, akik szánalmas módon úgy járnak iskolába, mint ha csak a diszkóba mennének. Ez főként a divatszakok miatt van (komm. és médiatudomány, turizmus, stb.)


Ne hallgass azokra, akik azt mondják, nem tudsz elhelyezkedni! Én másodéves anglisztikás vagyok és van állásom, egy cégnek fordítok. A szaktársaim többsége pedig oktat, nyelviskolában vagy privátban.


Az is nagy hülyeség, hogy "könnyű", meg hogy nem kell bejárni. Nekünk még az előadások is katalógusosak, és sok-sok feladat vár ránk mindig, rengeteget kell olvasni és persze ott vannak a zh-k, a vizsgák.

A lényeg, hogy aki tanulni akar és azért megy oda, annak minden lehetőség adott, ha meg lesz*rja, akkor mindegy, milyen egyetemre jár, úgysem lesz okosabb.


A KJF jó suli, sok díjat, elismerést kapott és egyre színvonalasabb és jobb lesz. Viszonylag fiatal intézmény, tehát a névhez még sok időnek kell eltelnie, annyi biztos, hogy jó úton halad.

2012. máj. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Sok függ attól, hol szeretnél később elhelyezkedni, sokan nem szeretik a fiatal intézményeket, de ez függ a szaktól is. Sajnos tényleg vannak töltelék szakok. Tanulj rendesen, tényleg ne vedd félvállról, akkor büszke lehetsz magadra bárhova jársz. Emellett én azt javasolnám, menj el valami nagyon jó helyre gyakorlatra (ne csak a kötelező időre), ez egyrészről jő referencia, másrészről lehet megtartanak, ha szorgalmasan tanulsz és dolgozol.
2013. júl. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!