Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Indult tavaly a Kodolányi...

Indult tavaly a Kodolányi János Főiskolán (Székesfehérváron) történelem szak valamilyen formában?

Figyelt kérdés

A támogatottnál láttam, hogy nem indult, de a költségtérítéses mellett viszont ott volt az akkori alap 200 pont, tehát kellett indulnia, nem? Meg helyszínt sem láttam, és azért nem mindegy, hogy Budapest vagy Fehérvár.

Szóval ha van itt olyan KJF-es, aki törin tanul most, az tudna mondani pár dolgot?

Köszi


2012. jan. 16. 00:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen indult a felvi.hu szerint...előtte viszont semmilyen formában sem indult!
2012. jan. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
aha, azt hallottam, hogy tavaly hozták be. talán azért nem indult államin, mert még új, hát, remélem idén is lesz, lehetőleg fehérváron :'D
2012. jan. 16. 00:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia, tavaly Székesfehérváron indult el a képzés, s idén is lesz lehetőség jelentkezni fehérvári képzési helyre, sőt már Budapestre is.
2012. jan. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
2012. febr. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi :D azt tudtam, hogy meghirdették, de félek, hogy nem jön össze elég jelentkező :/

nem is kapott most támogatott helyet egyáltalán az iskola, mi valahogy megpróbáljuk rá összenyomorgatni a pénzt, de ezt kevesen tehetik meg...

2012. febr. 9. 19:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is idén jelentkeztem a töri szakra. Reméljük lesz elég jelentkező :)

2012. jún. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!