Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pénzügy számvitel hol tanuljak...

Pénzügy számvitel hol tanuljak BGF v. inkább SZTE?

Figyelt kérdés

Tudom h mindkét helyen fizetős. Melyikkel járok jobban? Egyetem vagy Fősüli? Megéri többet fizetni a BGF-es képzésért?

Köszi a válaszokat.


2012. jan. 22. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem éri meg többet fizetni a BGF-ért, a Szegedi Egyetemen is színvonalas képzés van a fórumozok elmondása, és a különböző felmérések alapján.
2012. jan. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én Szegedre járok, igaz nem a psz szakra, de a GTK-ra, s elmondhatom, hogy igen színvonalas az oktatás. Csak ajánlani tudom. Pesten is már kezdik megismerni a gtk jó hírét.
2012. febr. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
BGF mert ott van gyakorlat. Persze az SZTE-ről én is sok jót hallottam :)
2012. márc. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
SZTE-n is van félév kötelező gyakorlat, ha erre gondoltál. És ha jól tudom, a psz az szte-n a 2. legjobb az országban (corvinus után).
2012. ápr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!