Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit kezdhetek magammal ha...

Mit kezdhetek magammal ha töri-földrajz faktra megyek?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy milyen továbbtanulási, elhelyezkedési lehetőségeim lennének ezzel a két tantárggyal. Esetleg valami más javaslat?
2012. jan. 23. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:
én 10. osztályba jártam föci faktra, és le is érettgézitem (tavaly) most 11. vagyok és töri faktra járok, mert töri a kedvencem... de nagyon úgy néz ki hogy semmire se megyek vele, ezért gondolkozom is hogy jövőre már leadom...:/
2012. jan. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 11-ben kezdtem el járni föcim, töri faktra. 11-ben le is érettségiztem föciből. A törit meg most 12-ben is felvettem...de igazából, most, 1 héttel az érettségire való jelentkezés előtt döntöttem úgy, hogy mégsem emeltezek, mert hiába mondja mindenki, hogy könnyű, iszonyat nehéz!! és lehet, hogy plusz 50 a felvételinél, de sztem ezt a plusz 50 pontot közép szinttel is fel lehet hozni. Szóval nagy felesleg a törifakt.
2012. jan. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!