Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Választás előtt állok! 12....

Választás előtt állok! 12. dikes vagyok. Meglehetne azt csinálni hogy történelem-földrajz szakos tanár lennlk mellette meg lenne régész szakmám is és járhatnák-e suli mellett régészkedni is?

Figyelt kérdés
És mennyit keres egy tanár? Egyetemi tanárnak hogy lehet menni?
2012. jan. 23. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem akarlak sértegetni, de ilyen helyesírással ne is gondolkodj abban, hogy egyetemi tanár leszel... ,,12. dikes'', ,,Meglehetne azt csinálni'' ,,lennlk'' (bár az utóbbi kis jóindulattal elfogadható elgépelésnek). Nem szeretném, ha ilyen ember tanítaná a leendő gyerekeim... Mellesleg a régészet is felejtős, mert ahogy hallottam piszok nehéz vele elhelyezkedni, de akaraterővel bármi lehetséges.
2012. jan. 25. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Uhhh télleg! Bocsi csak most vettem észre legalábbis azt,hogy a lennék helyett lennlk-t írtam. :D
2012. jan. 25. 15:02
 3/3 anonim válasza:

Felejtsd el!!!



Ne félj!

Lehetnél!

2019. ápr. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!