Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek milyen szakot...

Szerintetek milyen szakot kellene választanom? (HELP:D)

Figyelt kérdés

Minimális tanulással 5-ös vagyok mindenből (kivéve matek...), nagyon sok minden érdekel. Amiből legjobb vagyok: nyelvek, töri, földrajz, biológia. Most kell felvételiznem, leginkább gazdasági szakra mennék, de államira nem tudnék bejutni, fizetőst meg nem tudnánk kigazdálkodni..

Szóval milyen szakot tudnátok ajánlani, ahol sokféle dologgal kell foglalkozni, érdekes és el is lehet vele helyezkedni? Amikben most gondolkodom:


-nemzetközi tanulmányok/igazgatás,

-emberi erőforrások,

-műszaki menedzser,

-földrajz,

-agrármérnöki,

-igazgatásszervező,

-esetleg rendőrtiszti.

Aki ezek közül bármelyiket ismeri, nyugodtan írjon :)

18F Pest


2012. jan. 23. 23:07
 1/2 anonim válasza:
Hát szerintem nagyon jó,hogy 5-ös vagy!:) először is gratulálok másodszor én sztem neked a műszaki menedzser szak való..Igazán interaktív feltalálnád magad!Tényleg neked való lehet!Remélem segítettem!:DD
2012. jan. 24. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

fizetés szempontjából műszaki menedzser vagy agrármérnöki.


emberi erőforrásosok és nemzetközisek túlságosan is sokan vagyunk, az hülyeség, a földrajzzal meg mehetsz tanárnak vagy valami állami szervhez - itthon nincs benne túl sok potenciál.


Az igazgatás is állami szférát jelent, a versenyszférában magasabb lesz a fizetésed.


ja, és ha minden máshoz jobb a fejed, mint a matekhoz, akkor valszeg más való neked. miért érdekel a gazdaság? csak mert divatos? minden bizonnyal.

2012. jan. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!