Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gyógyszerészeti középiskolával...

Gyógyszerészeti középiskolával jó orvosi egyetemre menni?

Figyelt kérdés
Most megyek középsuliba és minden álmom hogy orvos legyek, nem érdekel ha beleszakadok is. Ezért szeretnék olyan középbe menni ahol erősek a főtantárgyak (biologia,kémia,fizika). Tudom, mindenki a gimit ajánlja de az én városomban gyenge nagyon a gimi. Szerintetek jó lenne?! Elöre is nagyon köszi.:D
2012. jan. 24. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg jó a szakközép, és orrba-szájba tolják a bioszt, kémiát akkor jó lehet.
2012. jan. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ilyen van hogy gyógyszerészeti középiskola?

Szerintem inkább legyél kolis.Nagyon sokat jelent egy erős biológia*kémia tagozatos gimnázium.

2012. jan. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Itt orba szájba kémia van, és persze a biologia is erős...
2012. jan. 26. 21:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Gondolom eü. szakközépre gondolt.:) Nálunk eléggé szívtak az eü szakközépiskolából jött csoporttársaink, mert teljesen más alapjaik voltak, az órákat pedig a gimiben tanított alapokra építik. Persze, valamiben előnyük volt, pl. az, hogy minimális anatómiát tanultak, de az összes többi tantárgyból hatalmas hátránnyal indultak. Ha tényleg annyira szeretnél orvos lenni, akkor gimi, akár kolival is :/
2012. febr. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!