Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek megéri nekem...

Szerintetek megéri nekem orvosira menni?

Figyelt kérdés
A véleményeteket kérem! A helyzet az, hogy a bioszt szeretem és érdekesnek is találom de a kémiát nem nagyon szeretem és néha bemagolom az anyagot, hogy 5-öst kapjak de azért annyira nem megy rosszul.

2012. jan. 24. 19:04
 1/3 anonim válasza:

apám anyám orvos, hugom orvosira jár.

A következőket kell tudnod:


- mocsok sokat kell tanulni, a legnehezebb egyetem egyértelműen

- rengeteg gyökér jár oda is idővel Te is egy leszel köztük hanem vagy erős jellem:P

- erős, értékes diploma, külföldön is zabálják az orvosokat, itthon elmész egy gyógyszercéghez, ha ügyes vagy 2 milla fölött is kereshetsz

- de készülj fel, hogy 6+6 évet fogsz tanulni, kezdetben nagyon rosszul fogsz keresni, és iszonyat felelősség lesz a válladon

- mindazonáltal az egyik legszebb és legérdekesebb hivatás

- az orvos a társadalom krémje ez egyértelmű

2012. jan. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha csak a kémia miatt aggódsz, akkor ne tedd! Én se voltam egy ász belőle, de irdatlan sok tanulás és egy bukás után végül csak átmentem belőle. És vannak még, akiknek szintén nem fekszik, de a többség megoldja valahogy. Úgyhogy ez tényleg ne tartson vissza.
2012. jan. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. jan. 24. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!