Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Anglisztika szakra szeretnék...

Anglisztika szakra szeretnék majd menni egyetemen, ahova ugye szükségeltetik az emelt szintű angol érettségi. Namármost, az 50 plusz pontot így is megkapom az emelt érettségiért? Köszöntem!

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. jan. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! ^^ Mert az osztályfőnök azt mondta, hogy, mivel az angol nekem kötelező emelt szinten, ezért pluszpontokat nem is fogok kapni felvételinél ezért az emelt szintű érettségiért.
2012. jan. 24. 19:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Én kaptam tavaly. Feltéve, hogy azóta (ezzel) nem variáltak, akkor te is fogsz.
2012. jan. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is azt mondták, hogy nem kapok, és valahol az OH honlapján is ezt olvastam pár hónapja.


Most megérdeklődtem az OH-nál e-mailben, de nem válaszolnak...

2012. jan. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha esetleg mégis válaszolnak, kérlek, írd meg, hogy mit írtak! Köszi!
2012. jan. 26. 19:12
 6/6 anonim ***** válasza:

Válaszolt az OH és ők is azt írták, hogy megkaphatod érte a +50 pontot, szóval örüljünk magunknak.


Amúgy ELTÉ-re mész? Melyik lesz a másik érettségi tárgyad? Abból emelten mész?

2012. jan. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!