Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Idegenforgalmi szakmenedzser,...

Idegenforgalmi szakmenedzser, felsőfokú szakképzés? Tapasztalatok? Vélemények?

Figyelt kérdés
Megbántátok, hogy ezt választottátok? Milyen tantárgyakat tanultok? Nehéz?
2012. jan. 24. 20:14
 1/4 anonim válasza:

én a nyme-ak-n végzem (végzős vagyok) nem nehéz, simán elvégezhető...

neem tetszik..

tárgyak: idegenforgalmi földrajz, műv. töri, marketing, utazásszervezés, rendezvényszervezés, egy kis váll.gazd, számvitel (nem nehéz), szálloda ismeretek, wellness, egészségturizmus, területfejlesztés, falusi-városi turizmus...stb

az elhelyezkedésről nem tudok nyilatkozni, de nem bántam meg h erre jöttem

2012. jan. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

neem tetszik helyett *nekem tetszik :D

előző voltam

2012. jan. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Annyira sokan tanulják ezt alapképzésen, hogy nem vagyok meggyőződve arról, hogy az okj-vel el lehetne helyezkedni. Alig van szálloda meg wellness-központ és ott is kihalásos alapon meg ismerős révén megy a bekerülés.
2012. febr. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

én sárvár környéki vagyok, itt nagyon jó elhelyezkedési lehetőségek vannak, de persze csak akkor, ah folyékonyan beszél németül, esetleg angolul is

viszont az ország többi részén pang ez az ágazat

2012. márc. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!