Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehet -e két FSZ képzést...

Lehet -e két FSZ képzést elvégezni valamilyen módon egymás után, államilag támogatottan? Részletek lejebb.

Figyelt kérdés
Üdv. Kérdésem a következő lenne: A barátnőm elvégez egyetemen, FSZ képzés formályában egy idegenforgalmi szakmenedzser képzést, idén végez vele. Ezt követően azonban tovább szeretne tanulni. Tehát újra jelentkezik a felvi-n. Ha megjelöl itt egy másik egyetemen egy vendéglátó szakmenedzser képzést (szintén FSZ), és a pontjai alapján felvennék, akkor a képzés számára ingyenes lenne, vagy, mivel 2. okjs képzés, ezért nem? Ha felvennék BSc/BA képzésre, az független ettől, igaz? Előre is köszönöm a segítséget, és a válaszokat!
2012. jan. 22. 19:37
 1/2 anonim válasza:
Ugyanabban a képzési ciklusban nem lehet két végzettséget szerezni államilag támogatott formában. A második FSZ már fizetős.
2012. jan. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A 2. az mindenképpen fizetős. Elvileg ha egyszerre végzed a kettőt, akkor ingyenes. Én is fősulin belül járok idegenforgalmi szakmenedzser fsz-re, és idén végzek, de a gyakorlatom az volt, hogy szállodában felszolgáltam..holott nem vendéglátós vagyok, csak ide vettek fel.. meg sulis társaim is dolgoznak bárokba,ilyenek..szóval nem sok értelme van ezek után egy vendéglátósnak is.
2012. febr. 24. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!