Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ki jön a Szent István Egyetem...

Ki jön a Szent István Egyetem turizmus-vendéglátás alapszakra? (Békéscsaba)

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy ki az aki egyáltalán meg fogja jelölni vagy elsődlegesen ide szeretne jönni.(remélem, hogy indulni fog ez a szak

2012. jan. 25. 17:48
 1/9 anonim válasza:

szia!:) én gondolkozok rajta,de nem tudom,hogy érdemes-e megjelölni...te mit gondolsz róla?:)

Dóri

2012. jan. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
szia, olvastam az egyetem honlapján róla bővebben,h 2 felé ágazik a szakon belül; van benne rendezvényszerv., idegenvez., ami engem a legjobban érdekel + szállodáknál jól ellehet vele helyezkedni, ami a környékemen elég sok van.
2012. jan. 26. 15:22
 3/9 anonim válasza:

engem lehet,hogy érdekelne,csak én nem sokat hallottam róla,meg félnék,hogy nem tudnék vele elhelyezkedni...

egyébként tavaly magas volt a ponthatár?

2012. jan. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ha a környéken laksz biztos, h ezzel eltudsz majd helyezkedni és külföldön is simán ellehet, tavaly elég magas volt 397 a pesti karon, mert itt nem indult..
2012. jan. 28. 10:02
 5/9 anonim ***** válasza:
én gondolkodtam rajta,d mivel idén csak fizetősön indul,valószínűleg máshova adom be a jelentkezésem.
2012. jan. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igen sajnos nagy a valószínűsége, mivel összvissz 10 hely van a gazdasági karon ami állami + ki sem mehetsz külföldre 6 évig dolgozni, meg de aki a környéken lakik azt megtudja oldani az átjárást.
2012. jan. 30. 15:34
 7/9 anonim ***** válasza:
a 10 hely csak közgazdászoknak adhatok az egész országban.. én ma értesültem erről, így állami támogatással nem is indul turizmus-vendéglátás,csak önköltségesen
2012. jan. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

az szuper :S

pedig megakartam jelölni...:S

nincs ötletem,hogy mit jelölhetnék meg...:S

2012. jan. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
én megtudnám valahogyan oldani a költségtér.-est (munka), csak attól tartok, h idén sem fog indulni, pedig jó lenne, ha minél többet megjelölnék, ha meg nem indul, akk már nekem sincs más ötletem, mert jogi meg hasonló állami dolgok kilőve, mert nincs munka az állami ügyeknél...
2012. febr. 1. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!