Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek érdemes hiányszakm...

Szerintetek érdemes hiányszakmát tanulni? 2 éves képzés és ha most elkezdem, mire végzek nem lesz az is telített ami most hiány?

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen szakma ez?

Egyébként 2 év alatt nem lehet telített, ahhoz hogy valami hiány szakma legyen, vagy éppen túl telített több idő kell, mint 2 év.

2012. jan. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gépi forgácsolóra gondoltam
2012. jan. 26. 22:28
 3/4 anonim válasza:
Nem akarlak elszomorítani, elég sok helyen irkálják a neten, hogy hiányszakma, a kilátástalan helyzetben sok ember neki ül, lásd: mint én :D Informatikus sulit végeztem, nem épp egy tündéri átlaggal, ezért az államilag támogatott továbbképzésem repült a kukába.. Fősulira meg nincs meg az az anyagi hátterem : ) OKJ-s képzésre megyek, a gépi forgácsolóra ( CNC-s programozó stb. ) re gondoltam, de mivel még sose foglalkoztam ilyen dolgokkal, kiváncsi vagyok, hogy fogom bírni, a kicsit fizikailag megterhelőbb munkát.
2012. jan. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

De az sem jobb,ha szakácsnak,vagy pincérnek tanul... Ezzel külföldön is el tud helyezkedni majd,pincérként meg robotolhat egész nap semmi fizetésért.

Még mindig jobban megéri egy ilyen szakma.

2012. jan. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!