Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik egyetemet/főiskolát,...

Melyik egyetemet/főiskolát, szakot jelöljem meg?! Humán beállítottságú vagyok!

Figyelt kérdés
Lesz egy emelt angol érettségim, azzal együtt középszintű nyelvvizsgám, a magyar is jól fog sikerülni. Plusz lesz egy OKJ-s grafikus végzettségem. Megjelölök 1 művészeti képzést, de amellett fogalmam sincs mit még.
2012. jan. 28. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Remélem azt tudod, hogy ha az emelt érettségiért számítasz fel plusz pontot, akkor ugyanabból a nyelvből, nyelvvizsga miatt nem kapod meg a plusz pontot.

Ezen kívül nem tudok segíteni, csak azt akartam mondani, h nehogy azt hidd, hogy így meg lesz a 75 nemtudoménhány plusz pontod. Számolj így. ;)


Sok sikert.

2012. jan. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, és igen, azt tudom, csak az a különbség, hogy pl. művészeti szakokra, csak a nyelvvizsgáért jár pont, az emeltért nem.
2012. jan. 28. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!