Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Rendező szeretnék lenni, de...

Rendező szeretnék lenni, de inkább reál beállítottságú vagyok ettől lehetek még rendező?

Figyelt kérdés
Az, hogy reál beállítottságú avgyok természetesen nem azt jelenti, hogy magyarból hülye vagyok csak a reál jobban megy...
2012. jan. 8. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze,hogy lehetsz! Az,hogy reál beállítottságú vagy, nem befolyásolja szerintem azt,hogy rendező legyél. :) Kitartást és sok sikert kívánok hozzá!
2012. jan. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én két rendezői sulit ismerek, az egyik a Színművészeti a másik a BKF.


Ahhoz hogy az előbbibe bejuss jó nagy adag protekció kell, mert 400-ból felvesznek az egész suliba 30-at.

A BKF-re is elég nehéz bejutni rendezői szakra, de ha valóban értesz hozzá menni fog. De ebből a suliból nem tudom hogy mész tovább mert negyed annyira nem elismert mint a Színmű..

2012. jan. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!