Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan tudnám felfrissíteni...

Hogyan tudnám felfrissíteni az angoltudásomat?

Figyelt kérdés
Két évvel ezelőtt szereztem középszintű nyelvvizsgát angolból. Akkor szerintem eléggé jó tudtam angolul, viszont most azt tapasztalom, hogy az azóta eltelt két évben rengeteget felejtettem. Pillanatnyilag egyetemista vagyok, de hamarosan eljutok odáig, hogy munkát kell keresnem, ott pedig könnyen lehet, hogy angolul is meg kell szólalnom és ehhez szeretném felfrissíteni a nyelvtudásomat. Elsősorban a szóbelit. Mondhatjuk úgy is, hogy beszélgetni szeretnék valakivel angolul, aki jobban beszél nálam. Próbáltam néhány barátommal, viszont nagyon zavart, hogy végig se mondhattam egy mondatot, már közbe szólt, hogy "ezt nem így mondják", "rossz igeidőt használtál" stb. Amikor nyelvvizsgára készültem és jártam tanárhoz ő például mindig végighallgatta a mondandómat és a végén mondta el miket hibáztam és az úgy nagyon jó volt. Viszont most nem szeretnék megint rengeteg pénzt kiadni tanárra. Van valami ötletetek, hogy hol tudnék (Budapesten) ingyen vagy fillérekért valakivel bizonyos rendszerességgel (mondjuk heti egyszer) angolul beszélgetni?
2012. jan. 30. 14:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!