Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakot ajánlanátok?...

Szana33 kérdése:

Milyen szakot ajánlanátok? (részletesebben lent)

Figyelt kérdés

A felvin megcsináltam egy tesztet ez a részt ajánlotta:

3. szektor: kommunikációs és üzleti adminisztrációs feladatok (pl. asszisztens, ügyfélszolgálat)

4. szektor: pénzügyi terület (pl. könyvelés, hitel és kockázatelemzés, adótanácsadás)

5. szektor: áruk és szolgáltatások koordinálása (pl. utazások értékesítése, forgalomirányítás, rendszerszervezés)


2012. jan. 30. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Valamilyen gazdasági, leginkább pénzügy és számvitel. Az a baj, hogy az utolsót sokfelé keresik, de mindenhol tapasztalatot várnak, ahhoz pedig kellenek nagyon jó kapcsolatok, így azt a vonalat nem annyira ajánlom.
2012. jan. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen a pénzügy és számvitel tényleg érdekel,jelenleg is pénzügyi-számviteli ügyintéző(OKJ)szakon vagyok, de ez csak középfokú én viszont szeretnék továbbtanulni, csak a mostani ponthatárok mellett már elbizonytalanodtam, hogy mire is jelentkezzek(már-már a költségtérítésesen is gondolkozom), és most próbálok minden lehetőséget megragadni, hogy tanácsot kapjak, hogy hogyan és merre is tovább.
2012. jan. 30. 21:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezek alapján a minőségirányítás se tűnik olyan nagy hülyeségnek, mint lehetőség.
2012. jan. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az utolsó, szerintem van benne lehetőség. :)
2012. jan. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Minőségirányításra írnátok konkrét szakot, és azt hol érdemes tanulni?
2012. febr. 1. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!