Tárgyfelvétel? (help)

Figyelt kérdés

Van egy labor, amit bármelyik szabad időpontra ha berakok ütközik az összes többi tárgyal. A TO-n azt mondták keressem fel a tárgyfelelőst, felkerestem. Ő azt mondta írjak e-mailt "xy"-nak ez ügyben. "xy"-tól kérdeztem hátha be tud-e rakni valamely laborba, erre azt válaszolta, hogy ebben sajnos nem tud segíteni.


Valami ötlet?



2012. jan. 31. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:

hogy érted azt, hogy "szabad időpontra" berakva ütközik az "összes többi" tárggyal? ezt nem is értem XD


ha a labor pl. egy előadással ütközik, akkor a laborra bejársz, az előadásra pedig nem. Mert a labor katalógusos, az előadás pedig (gondolom) nem.

2012. jan. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Úgy értem volna olyan kurzus ami megfelelő lenne, de azok mind be vannak telve. Tehát csak olyan szabad kurzusok vannak, amiket ha felveszek tuti ütköznek másik laborokkal vagy gyakorlatokkal...
2012. jan. 31. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!