Állatorvosi szakma?!

Figyelt kérdés
Mennyit keres egy állatorvos?Ugye csak Budapesten van állatorvos egyetem?Ki akar az lenni???Mert én ez szeretnék lenni!Nehéz ide a bejutás: [link]

2012. jan. 31. 22:08
 1/7 anonim válasza:

igen, ez az egy egyetem van.

Magasabb a ponthatár mint a humán orvosin...

Ha jó helyen van a rendel vagy híres akkor jól keresnek a dokik de pl nálunk minden sarkon van egy (szó szerint... a mellettünk lévő utcában csak 2 van 3 utcával arrébb még 1 és a környéken van még 3) elég nagy a túlkínálat.

Bár nagy a lobbi és jó az érdekvédelem szóval lehet vele keresni de ahhoz vagy olcsónak vagy nagyon jónak kell lenni..

2012. jan. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
komolyan??? és nincs véletlenül Debrecenben?:(
2012. jan. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Nincs, csak Pesten (ez az egyetlen állatorvosi egyetem az országban) a 2. legközelebbi állatorvosi egyetem Bécsben van :)
2012. jan. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

SZIE-ÁOTK állatorvosi O N 425 359


ja, és fizetősön egy félév 1150000 forint! nem írtam el, egymillió-százötvenezer!

2012. febr. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 bensdorp ***** válasza:
Az elsőnek annyiban helytelen a válasza, hogy állatorvosin a "humán" orvosinál kb. 10 ponttal alacsonyabb szokott lenni a ponthatár, tehát kicsit könnyebb bekerülni.
2012. febr. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó, ez az utóbbi években egyáltalán nem igaz. Idén csak a Semmelweis orvosija volt magasabb ponthatárú, minden más orvosi szakot vert az állatorvosi.

Egyébként nehéz bejutni, én most próbálkozom másodszorra, de megéri.

2012. febr. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 bensdorp ***** válasza:
Idén volt az első kivétel, és az is csak a vidéki egyetemek tekintetében, minden más esetben helytálló volt a válaszom.
2012. febr. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!