Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Most akkor mit tegyek, vagy...

Most akkor mit tegyek, vagy hová jelentkezzek? (lent)

Figyelt kérdés
Annyira nem vagyok jó tanuló, hogy gimnáziumba felvegyenek, de viszont szakközépbe vagy ipari suliba nem akarok menni, mert ami közel van hozzám, ott semmiféle olyasmi szakmát nem lehet tanulni, ami engem érdekel, és feleslegesen meg nem akarok szalmát tanulni. Egyáltalán nem is szeretek tanulni, csak azt, ami érdekel, és ami engem érdekel az a színészet. Esetleg még a fodrászat az ami bejön, de olyat nem oktatnak az ipariba vagy szakközépbe...Most mit tegyek? egy fodrász tanfolyamhoz mi kell? Vagy ha színész akarok lenni, ahhoz mi kell??
2012. febr. 1. 01:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Jah, és még a modellkedés az, ami nagyon tetszik és szívesen csinálnám. És azt tudom, hogy a fodrászhoz nem kell érettségi.:)
2012. febr. 1. 01:48
 2/4 anonim ***** válasza:
például Miskolcon van drámatagozat gondolom az kell a szinészethez tehát vmi ilyesmit keress akkor:D
2012. febr. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Színművészeti Egyetemen van színész szak, de kb 10 embert vesznek fel egy évben, és elég protekciós szak, abból 9 valakinek az ismerőse, úgyhogy ebben ne nagyon reménykedj...


Fodrászoknak OKJ-s képzés van, keress rá a guglin.

2012. febr. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja bocs, előző vagyok, most olvastam hogy nem akarsz érettségizni...? Akkor felejtsd el amit írtam, az egyetemre és az okj-hez is kell érettségi. Anélkül fogalmam sincs mit kezdhetnél magaddal... Inkább érettségizz le szerintem.
2012. febr. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!