Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakot válasszak 2012-ben?

Milyen szakot válasszak 2012-ben?

Figyelt kérdés
Mikre érdemes szerintetek menni? Vagy esetleg tudtok egy olyan oldalt ajánlani, ahol "csokorba" gyűjtik azokat a szakokat amelyekre érdemes menni? (tudom google a barátom, de mivel ott nem találtam semmit, ezért fordultam ide)
2012. febr. 1. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én javaslatom: ne szakot válassz, hanem leendő munkát, vagy munkaterületet. Nézd meg, melyikhez milyen szak kell. Illetve csekkold, mennyit lehet majd keresni velük.
2012. febr. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Leendő munkának én mindenképp valamilyen gazdasággal,pénzüggyel kapcsolatos munkát képzelek el. ( gondolom pénzügy, közgazdaságtan...) De láttam itt az előző kérdéseket és nagyon lehúzzák ezeket a szakokat, tényleg ennyire rosszak lennének ezek? Első sorban külföldön szeretnék elhelyezkedni, amihez eddig van egy angol nyelvvizsgám és most folyamatban van egy francia, tehát remélem mire oda kerülök a nyelv nem lesz probléma
2012. febr. 1. 09:55
 3/4 anonim ***** válasza:

A magyar diplomákat honosítani kell külföldön, de nem mindenhol fogadják el. Esetleg egy külföldi egyetem nem jöhetne szóba?


Nem tudom, mitől tartják sokan az általad választottakat rossz helynek, de ne ez szabja meg a jövődet. Járj be órára, vizsgázz le, és önszorgalomból tanulj hozzá, és akkor jó szakember lesz belőled.

2012. febr. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Külföldi egyetemet nem merném bevállalni a nyelv miatt, de ha még a nyelv menni is tökéletesen, akkor még a pénz.
2012. febr. 1. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!