Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kommunikáció- és médiatudomány...

Kommunikáció- és médiatudomány szakon végeznék, akkor mennyi esélyem lenne a következő területen elhelyezkedni? (Leírás a bejegyzésben)

Figyelt kérdés

Engem leginkább az informatika világa vonz, de a matematikához enyhén szólva teljesen hülye vagyok :D

A másik téma ami érdekelne azaz újságírás, egy nagy probléma van, újságírókból Dunát lehetne rekeszteni :)


Ráadásul nekem további speciális elképzeléseim vannak:

Játékmagazin, vagy pedig form1-el foglalkozó online vagy szaklap szerkesztőség érdekel csak.

Játékmagazinnál pl pcguru vagy gamestar ilyenek.

Különösebben nem izgatnak a médiás hírek, nem azaz álmom, hogy egy bulvárlapnál lehessek író. Bár biztos sokan a fél karukat oda adnák egy ilyen alásért. Engem annyira nem vonzana, de ha nincs más, jó lenne az is.


Jelenleg 2 éve vagyok egy játékkal foglalkozó oldal szerkesztője, túl sok hírt eddig nem írtam, (kb 150-t) mostanság elég inaktívan végzem a munkám (fizetést sose kaptam, nem azért csinálom, ez egy nonprofit oldal) viszont több mint ezer rendszeres visszatérő napi olvasónk van. Ami talán egy jó kiindulási alap lehetne a későbbiekben, hogy volt ilyen tapasztalatom is.


Nektek mi erről a véleményetek, most fejezek be egy okj webmester képzést, és most diplomát szeretnék szerezni, és ez az egyetlen témakör ami még érdekel és el is tudnám végezni


Szerintetek érdemes belevágni, valóra válhatna az álmom, hogy egy ilyen diplomával esetleg ilyen magazinoknál lehessek szerkesztő?


2012. febr. 1. 10:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!