Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi van akkor ha a felvételi...

Mi van akkor ha a felvételi űrlapon (felsőoktatási) nem adtál meg valamilyen adatot? Megkeresnek, lehet utólag pótolni vagy akkor már nem érvényes a felvételid?

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 19:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Add fel online, és akkor nem lesz pótolnivaló.
2012. jan. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Itt a link is hozzá...

[link]

2012. jan. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy én külföldről jelentkeznék és fordításokat is kellene csatolnom, illetve az egyetemnek át kell számolnia a jegyeimet és nem tudom, hogy ilyen módon az e-felvételivel megoldható-e.
2012. jan. 13. 20:02
 4/24 anonim ***** válasza:

Itt olvass utána, a dokumentumok feltöltése beszkennelésük után nem bonyolult és a végső határidőig bőven van idő. Minden megoldható online.


[link]

2012. jan. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Köszi! Kicsit bonyolult nálatok a felvételi. :D Pontszámításokról nem is beszélve. :D
2012. jan. 13. 20:50
 6/24 anonim ***** válasza:

Nem csak a felvételi bonyolult itt 2012-ben:)


Jó szövegértési készséggel azért a tájékoztatók végére lehet jutni.:)

2012. jan. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Igen, csak felvi-n is mire megtalál valamit az ember. :D Most is csak véletlenül bukkantam rá valamire, ami fontos, pedig kerestem. És annyira azért konkértan nem fogalmazzák meg, hogy most miben tér el a külföldi diplomával való felvételizés. Csak lesz valahogy.


Egy valamit nem értek. Ha felvételik benyújtása most van februárban, akinek nincs még érettségije és csak ezután érettségizik, annak nem számolják bele az érettségi jegyeket? Vagy majd utólag?

2012. jan. 13. 21:04
 8/24 anonim ***** válasza:

Nem olyan bonyolult ez:)


A 2012. évi általános felsőoktatási felvételi eljáráshoz szükséges dokumentumok másolatának végső benyújtási határideje: 2012. július 10.

Ám a már rendelkezésre álló dokumentummásolatokat a felsőoktatási felvételi jelentkezési lappal együtt postára kell adni vagy e-felvételiben feltölteni, ezáltal a nem megfelelő formátumú vagy többletpontot érő jogcímre nem jogosító dokumentummásolatok pótlására is marad még lehetőség.

2012. jan. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Érettségi és pontszámítás:


[link]

2012. jan. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

külföldieknek:


[link]

2012. jan. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!