Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 249 pontom van összesen....

249 pontom van összesen. Mérnök infós szakra mennék Budapesten. Ennyi ponttal csak a Gábor Dénes Fősulira vennének fel? Vagy megpróbálhatok mást is? Esetleg más infós szakot mondanál?

Figyelt kérdés
Köszi
2012. febr. 1. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Ha ennyi eszed van, most megmondom neked, hogy az első, nagyon max a 2. félév után kibuksz, mint a huzat. Noname főiskola diplomájával meg ugyan mire mész?
2012. febr. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

miért gondolja bárki is hogy hülye vagyok?

Ember nem most érettségiztem. egy rohadt szar szakközépsuliban tettem le, és azért is lett olyan amilyen.

apám leszart hogy hova dugjon be csak valahova berakott...


ne legyél előítéletes...

2012. febr. 1. 12:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Ennyi ponttal nem sok helyre vesznek fel.
2012. febr. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Február 15-ig még jelentkezhetsz újra érettségire.

Az első ingyenes.

Én is most megyek újra matekból és gépészetből, mert nekem is kevés a pontom.

Veszíteni nem veszíthetek, szerintem te is próbáld meg.

Gépészmérnök képzésre szeretnék menni.

Most látom, hogy muszáj tanulni.

2012. febr. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben járok, én már tájékozódtam, és tudomásom szerint BP-n, még egy ilyen alacsony ponthatárral rendelkező infos fősuli nincsen (Legalábbis én nem tudok róla)


De én még mindig hezitálok, nem merek jelentkezni. A matek nagyon nehéz. Egy gimis matektudással is kb az első félévig lehet kihúzni, utána már csak az ott szerzett tudás alapján maradhatsz bent. Ez érthető is, viszont az elején nemfognak bevárni, amíg mindenki felzárkózik. Haladnak a tananyaggal, és elég ütemes tempóban, és én már most tudom, hogy elveszteném a fonalat. Az a baj, hogy ha nincs min egy négyes-ötös matek érettségid, akkor tuti elveszted a fonalat :(


Legalábbis én így gondolom, amúgy én is szívesen jelentkeznék

2012. febr. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gábor Dénesre ne pazarold az idődet, ezt határozottan állítom.
2012. febr. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

de miért?


ha keményen tanulok akkor se lesz értelme? mire alapozod a válaszodat??

2012. febr. 3. 00:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért mondom, mert a Gábor Dénes az egyik legrosszabb nevű főiskola itthon. És az ott megszerzett tudásod sem lesz sok mindenre elég. Esetleg azt tudnám tanácsolni, hogyha mégis oda mennél, hogy képezd magadat a főiskolán kívül is.
2012. febr. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!