Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gábor Dénes Főiskolán megszűnt...

Gábor Dénes Főiskolán megszűntek az államilag támogatott alapszakok? Ki fog oda menni?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt látom hogy Költségtérítéses az összes szak. Mi van?
2012. febr. 4. 23:30
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Éppen ideje volt. Nem értek egyet sok újítással, de az ilyen híresen rossz képzést nyújtó intézményeket tényleg semmi értelme pénzelni. Így is lesz, aki odamegy, mert inkább fizet ott a könnyebb diplomáért (még ha kevesebb tudás is van mögötte).
2012. febr. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%

Igen, megszűntek, ahogy más sokkal nagyobb főiskolákon, egyetemen is előfordult ilyen.


És szerencsére senki sem fog odamenni, mert legfőképp az ilyen kamu főiskolák miatt van ez a túlképzett helyzet jó néhány szakon, mert kapták az állami támogatást, és a felvételizők meg biztosítékképp bejelölték az 546 289. helyen, hogy biztosan felvegyék őket államira. Mellesleg szerintem senkinek sem az az életcélja, hogy a GDF-en, KJF-en, EKF-en, meg anyám tudja hol szerezzenek diplomát.


Úgyhogy innentől ezek a helyek biztosan nem kapnak támogatást, és mivel nem erősek annyira, hogy megálljanak egyedül támogatás nélkül, ktg. térítési összeget meg nem emelhetnek, mert akkor senki nem menne oda, szóval a vége az lesz, hogy ezek a helyek max. 2-3 év múlva megszűnnek.

2012. febr. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Mérnön infó szakra mennék Budapesten...


322 ponttal valahová felvennének szerintetek?

2012. febr. 5. 00:29
 4/9 delusion ***** válasza:
Lehet, hogy felvennének ezzel is, de én a helyedben rágyúrnék...emeltszint,nyelvvizsga,akármi.
2012. febr. 5. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
A mérnök informatikusra nem bekerülni nehéz, hanem végigcsinálni.
2012. febr. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha tudsz még pontokat szerezni akkor próbáld meg az Óbudai Egyetemet, tavaly 323 volt a ponthatár...
2012. febr. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Még jó hogy megszűnik a GDF állami támogatása, igazából az akkreditációt is el kellene vwnni tőlük. Így is lesznek, akik kifizetik, mert kell a kamu diploma.
2012. ápr. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kamu diploma Te szerencsétlen? Jártatok oda egy percet is? Megnézném nektek mi a munkátok. GDF-en végeztem tudjátok a kamudiplomások képzőjében. Malévnál dolgoztam most pedig mérnök vagyok az Invitelnél. Ti mit tudtok felmutatni?
2012. máj. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ezek az idióták csak az utcáról láttak felsőoktatási intézményt, ha ilyen bizonyossággal szapulják a GDF-et.

tényleg volt régebben minőségi gond a tanítással, számonkéréssel. ettől függetlenül onnan is sok jólképzett mérnök került ki. a bolognai rendszerben már indegy hova jársz, mindent magadnak kell megtanulni, mindenek neked kell utánajárni.

ezek akik a gyk-n osztják azt észt, minden információjukat ebből a beszűkült látókörű netvilágból szerzik, ők bizony szeretik is hangoztatni a stabil véleményüket, azért vannak a gyk-n.


az megy a GDF-re akinek diploma kell, pl munka mellett és nem tud pl a Neumannra járni levelezőn minden hétköznap 16-22 óráig úgy hogy most már kb ugyanaz a számonkérési szint mint a Műegyetemen

2016. jún. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!