Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Zsigmond Király Főiskolára...

Zsigmond Király Főiskolára jár valaki az olvasók közül? Mik a véleményeitek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 6. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:

A Zsigmond Király Főiskola szerintem egy nagyon jó suli!! Nagyon szép, tiszta, és kulturált! Az iskola szlogenje az, hogy a "Hallgatóbarát főiskola", ami igaz is!! A légkör nagyon jó, barátságos, hangulatos! A diákok számára pl. ki is alakítottak ilyen "nyugi szobát" :) tényleg nagyon odateszik magukat! Nagyon oda figyelnek a hallgatókra, a tanároknak kötelező időben kijavítani a ZH-kat, mert ha nem akkor kapnak a fejükre, így ki is javítják! :) Van olyan egyetem is, aminek "nagyobb" neve van mint a ZSKF-nek de igazából nem törődnek úgy a diákokkal! A ZSKF-en ez nem fordulhat elő, mert egy magán főiskola ami elsősorban a diákok tandíjából él. A tandíj sem megfizethetetlen, és ők idén nem is emelnek. (de szerintem tandíj nélkül is kedvesek lennének) :)

Ennek a sulinak még nincs túl nagy neve szerintem, mert egy nemrég alakult fősuliról van csak szó, de nagyon színvonalas, jó oktatókkal rendelkeznek, akik értenek a tárgyukhoz, és szeretnek is tanítani! Több ZSKF-es ismerősöm van és eddig egyik sem bánta meg, hogy oda ment! ! (meg én is jól ismerem a főiskolát) Remélem szeptemberben találkozunk, mert hogy én oda megyek az szinte biztos!! :)

2012. febr. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
AZt hiszem, ott már egyáltalán nem is lesz államilag támogatott képzés. igaz ez?
2012. febr. 12. 22:28
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem igen..(idén)
2012. febr. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 HePe ***** válasza:

Az a véleményem, hogy nagyon jó, nagyon korrekt illetve ténylegesen képeznek! Kisebb iskola és épp ezért szeretem, mert legalább megismerhetem az oktatóimat, ők is engem, segítenek mindenben, vannak (szakmai) programok, sőt vannak lehetőségek: csakhogy magamat említsem:

- belső szakmai gyakorlat pipa

- kiajánlottak kapcsolatukhoz dolgozni: nyári pénz pipa

- elmentem fél évre spainba erasmussal: pipa

- mester kommunikáció államin itt vagyok: diploma: pipa


Ha te is okosan csinálod, akkor itt nagy lehetőségeid vannak!

2013. nov. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!