Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » (Most érettségizők) hogy...

(Most érettségizők) hogy sikerült az írásbeli érettségi?

Figyelt kérdés
Ti hogy készültök szóbelire?
2009. jún. 1. 22:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%

magyar: 84 pont- jó

matek: 70 pont- mindenki meglepődött rajta, főleg a matektanárom, hogy egy elveszett zseni vagyok, ahhoz képest h minden évben épphogy átcsúsztam:D

töri- 62 pont, hááát.

olasz- 90 opnt- remek:)

eddig semennyit nem készültem szóbelire:D

2009. jún. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Magyar - valahol 90% felett

Matek- 70% körül (de ez nálam elég rossznak számít, hát nem nekem való feladatok voltak, főleg a második részben)

Informatika, elméleti közgáz, töri úgy érzem nagyon könnyűek voltak, de konkrétumot arról még nem tudok.

Szóbelire nagyon szenvedősen készülök :D Még nincs is minden tétel kidolgozva.

2009. jún. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
első vagyok, olaszom 90% lett, nem pont, még a végén lerontom magam:)
2009. jún. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én meg a második vagyok újra. Az informatika 85% lett (102pont)- a word-ön vesztettem sokat.

az elméleti közgáz pedig nagy bánatomra csak 61% lett

2009. jún. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

matek 80%-mázli :D-

magyar 82%-felháborító, hogy lehúzta a tanár :@-

angol 92%-helyes-

infó 73%-ahhoz képest, hogy nem tanultam rá és az accesst egy órán keresztül vettük a tanárral--> jóó-

emelt töri 69%-megfelel. lehetne jobb is, de kb 3ra számítottam :D-

2010. jún. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

magyar 95/100p - 95% (egyelőre)

történelem /90p - 79% (egyelőre)

matek 74/100p - 74%

angol 100/120p (emelt) - 83% (de megtudtam, hogy a szóbelim hibátlan lett, így 86%)

olasz 83/120p (emelt) - 69%


a nyelvtantételeimet most gépelem le tisztességesen, közben fennhangon mondom - így talán jobban megragad.

az irodalmat az adott verseket/szövegrészleteket nézegetve elemzem - elég jól megy.

történelemből kénytelen vagyok egy tételes könyvből olvasgatni. csak a főbb ok-okozati összefüggéseket, neveket, évszámokat olvasom, próbálom megjegyezni - itt a legkisebb a sikerélményem. :/

2010. jún. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
*történelem 78% és 71/90p
2010. jún. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Magyar 82% (jó, lehetett volna jobb is, lehúzta a tanár, hogy túl sok modern példát írtam bele)

Matek: 95% (ez nagyon nagyon jó, szerencsémre jó feladatok voltak számomra :D)

Történelem 96% (jó, csak le ne rontsam szóbelin xD)

Angol (86% elmegy)

Biosz emelt : 80% (jobbra számítottam, de ebben az évben sokkal-sokkal nehezebb volt, mint eddig, ebben a mezőnyben ez nagyon jónak számít :D)

Kémia: 78% (ez nagyon bánt, főleg, hogy ha nem nézek el egy feladatot lehetett volna 80% felett ^^")


Nem rossz, gőzerővel készülök a szóbelire, a bioszon már túl vagyok, a kémiára már nagyon sokat készültem, ideje lenne a többire is :D

2010. jún. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
utolsó hova jelentkezel?Nemtán orvosira?
2010. jún. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
De igen^^ Nem sok olyan helyre lehet jelentkezni, ahova két választott tárgy a felvételi érettségi :D
2010. jún. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!