Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Növénytermesztő és növényvédő...

Növénytermesztő és növényvédő technológus felsőfokú szakképzésről mik a vélemények, tapasztalatok, elhelyezkedési lehetőség? A levelező jobban érdekelne.

Figyelt kérdés

érdekelne aki esetleg elvégezte a képzést el tudott vele helyezkedni, (esetleg külföldön)? milyen a fizetés?

gondoltam még a növényorvosi mesterképzésre is, bár az keményebb lehet, de írjatok csak róla ha ismeritek.


én igazából elvégeztem már egy alapképzést gazdálkodás és menedzsment szakon, de kevésnek érzem, szeretnék még vmi mást is tanulni. azt még illik közölnöm h kémiából sajnos csak eléggé alapszintű a tudásom..talán be lehet hozni



2012. febr. 7. 19:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!