Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Leírnátok mi a súgás legjobb...

Leírnátok mi a súgás legjobb technikája?

Figyelt kérdés
Pl: egy lesúgni olyan dolgokat amit az illető még soha nem hallott de úgy, hogy a tanár ne vegye észre? Hallottam róla, hogy van egy technika amit szinte tökéletes de nem találom sehol, kérlek szépen titeket ha tudjátok írjátok le. (Amúgy én tanulok, szóval tuti nem alkalmaznám, de néha azért jól jön ha tudok segíteni másnak, vagy ők nekem :) )

2012. febr. 10. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Az alábbin kívül mást nem tudok:


Súgó fél:

nagyon jól, zárt szájállást mellőzve helyesen artikulál,úgy mintha egy üvegajtó mögül,a hallási kontroll nélkül kellene megértetni a szavakat.


A súgásra kíváncsi résztvevő:

jó szájról olvasási technikával rendelkezik, és jó a kompenzálási technikája a nem látható hangok vonatkozásában.

2012. febr. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát igen, kb az amit az előző leírt. De pl. fizikán vagy matekon, számológép hátuljára ráírod grafittal a képletet :D Nem egyszer adtam valakinek így kölcsön a számológépem dolgozat közben...
2012. febr. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!