Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Merre és hol taláhatók, olyan...

Merre és hol taláhatók, olyan cégek, amelyek segítik a tanulás, pl. fizetik a tandíjat levelezőn és mellette tudok dolgozni náluk, hogy aztán diplomámmal még jobban elhelyezkedjek, gazdasági képzésben? Győr, Pest-ben Sopron, gondolkozzom.

Figyelt kérdés
Idén végzzek a Pte-Ktk-n, mint pénzügyi szakügyintéző, de szeretnék lediplomázni gazdasági szakok valamelyikén, azonban az állam által csökkentett létszámokat és a ponthatárok az egekben lesznek, ezért mivel nem tehetem meg h kötlségtérítéses szakra menjek, max csak levelezőn, de akkor is csak ugy ha tudnék dolgozni, ugy h meg is éljek és tanuljak is, ami nem könnyü manapság, nem szereteném 20 évesen abba hagyni a tanulást, mellette tanulom nyelveket is. Ezért arra gondoltam jó lenne olyan cégénél elhelyezkedni, ahol támogatják tanulást, esetleg fizetik a tandíjat, tanulok mellette és dolgozok is. Igazándiból nem tudom ebben a szorult helyzetben mit lehet kitalálni, más nem marad a külföld és dolgozni ,de 20 évesen még inkább tanulnék élnék....
2012. febr. 12. 10:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!