Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szakács képzés a Gundelben?

Szakács képzés a Gundelben?

Figyelt kérdés
ha valaki járt oda mostanában, meg tudná mondani hány éves a képzés, és hogy ingyenes-e első szakmaként? az oldalon találtam egy leírást a képzésről, ott azt írják egy éves, és 120ezer ft, első szakmaként. viszont az általános jellemzőknél azt írják, hogy első szakképzésként ingyenes, és a letölthető jelentkezési lapon pedig 2 éves képzésként jelölik meg:/ valaki?

2012. febr. 12. 14:47
 1/2 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne! Ugyanebben a dilemmában vagyok...
2012. márc. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

szia!


közvben én felhívtam őket. az egy éves képzés, az felnőttképzés, ha elmúltál 22 vagy 23, most hirtelen nem tudom, akkor már csak oda mehetsz. az nem ingyenes, sajna ott van tandíj. a másik nappali rendszerü képzés, 2 évig tart, első szakmaként ingyenes.


a 2 évesre februárig kellett jelentkezni, most már csak a másikra lehet, kérdeztem meddig, azt mondták amíg be nem telik. kérdeztem, mikor szokott, azt mondták tavaly májusban. úgyhogy lassan dönteni kéne, mert én sem döntöttem még...


szia:)

2012. ápr. 4. 00:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!