Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egy középiskolából végzős...

Egy középiskolából végzős diák vagyok és a tovább tanulási lehetőségekhez kérnék tanácsot?!

Figyelt kérdés
Alapvetően informatikai beállítottságú vagyok szóval szeretnék az életem folyamán foglalkozni ezzel. Ami nagyon érdekel az a Számítógépes játékok és azon belül a felépítésük és én is ilyen téren szeretnék foglalkozni. Szóval PC-s játékok fejlesztése, csinálása. Már megvan, hogy hova akarok jelentkezni egyetemre, de ha mégse vennének fel tanácsot szeretnék kérni, milyen OKJ-s képzést tudtok ajánlani, amit ha elvégzek azután azzal tudok foglalkozni amit az imént leírtam?
2012. febr. 12. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:
ha OKJ-t akarsz akkor ajánlom a web-programozó szakot.ott is lehet kuva jó dolgokat csinálni (pl C nyelvet, adatbázis kezelést,HTML ismereteket,Java programozást stb-t) tanulni de nem könnyű.ha meg komolyabbra gondolsz akkor a programtervező informatikus alapszak.azt mondják sok a közös tantárgy a web-progosokkal.
2012. febr. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszodat :)
2012. febr. 15. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!