Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hova érdemes továbbmenni,...

Jiraya kérdése:

Hova érdemes továbbmenni, egyáltalán érdemes ezt tanulni?

Figyelt kérdés

Gazd. és menedzsment szakra gondoltam...ez úgy elég sok mindent lefed, bár nem tudom hogy elhelyezkedni mennyire lehet vele (nem feltétlenül itthon). Ezeken gondolkodtam, ti milyen sorrendben írnátok be őket?:

Általános Vállalkozási Főiskola

Zsigmond Király Főiskola

Óbudai Egyetem

Gábor Dénes Főiskola

Budapesti Kommunikációs Főiskola


Vagy esetleg érdemesebb lenne Emberi erőforrásra vagy Kermark-ra menni?


2012. febr. 13. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:

én elsőnek az óbudai egyetemet jelölném,utána vállalkozási főiskolát kommunikációs főiskolát,zsigmond királyt és végére a gábor dénest,de nem értem hogy mondjuk a BGF miért nem jön szóba?


de amúgy az emberi erőforrás lehet jobb választás lenne,de attól is függ hogy akarsz e mesterképzésre menni vagy nem,és ha igen mire...:)

2012. febr. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%
Büfészak azt kell mondjam és ezeknek egyetemeknek diplomája egyenlő a nulláéval. Báááár, még talán az Óbudai és a BKF, ezeknek még van egy kis nevük, de az ilyen hogy ÁVF meg ZSKF... No komment.
2012. febr. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezek közül én azt mondanám, hogy vagy ÁVF vagy OE, többit felejtsd el!

Szakirányokon múlik, hogy hol tudsz majd vele elhelyezkedni.

Milyen szakirányra mennél?

2012. febr. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ÁVF-en vagyok ezen a szakon, logisztika szakirányon, és a DHL-nél dolgozom mellette.
2012. febr. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezek csak vésztartalékok lesznek, köszi mindenkinek. Azt hiszem hogy OE, BKF és ÁVF lesz amit beírok ilyen sorrendben.
2012. febr. 13. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!