Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » OKJ: hány félévet támogat az...

OKJ: hány félévet támogat az állam?

Figyelt kérdés
Az a helyzet áll fenn, hogy ebben a félévben jelenleg szünetel a hallgatói jogviszonyom, de már felvételiztem egy másik karra, méghozzá nem alapszakra, hanem FSz képzésre, ami gondolom ugyanúgy OKJ-nek felel meg. Na eddig én úgy tudtam, hogy nem féléveket támogat az állam ez esetben, hanem konkrétan egy darab OKJ-s képzést. Szóval ha én most oda bekerülök, akkor azzal el is használtam azt az egyet? Mert aztán mondtak nekem egy másik dolgot is... hogy itt valójában arról van szó, hogy 12 félév államilag támogatott... Magyarul, ha én most ebben a passzív félévemben elvégzek mondjuk egy ...műkörömépítő tanfolyamot, akkor utána ha felvettek arra az FSz-re, az is ingyen lesz? Vagy arra már csak költségtérítésesen juthatok be?
2012. febr. 13. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
a választ már te magad is leírtad!12 félévet támogat az állam!ami lehet alap, osztatlan, mester vagy akár felnőttképzés is!
2012. febr. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát, 6örülnék, ha tényleg így lenne! Köszi
2012. febr. 14. 18:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Ott nem félévre


megy

2019. máj. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!