Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Most olvastam, hogy a Debrecen...

Most olvastam, hogy a Debreceni egyetem szociálpedagógia szaka levelezőn indul. Elnéztem valamit vagy mi ez? Nappali munkarendben nem is lesz?

Figyelt kérdés

2012. febr. 13. 18:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

[link]

Elnézted bizony....

2012. febr. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hú megijedtem... De akkor ez nem is Debrecenben van, hanem Hajdúböszörményben?
2012. febr. 13. 18:19
 3/13 anonim ***** válasza:
igen
2012. febr. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Oda szeretnél jelentkezni?
2012. febr. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen
2012. febr. 13. 18:21
 6/13 anonim ***** válasza:
Én ott végeztem! :)
2012. febr. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Húú :) Mesélnél róla pár dolgot? Milyen a város, a szak, a tanárok, nehéz-e bent maradni és el tudtál vele helyezkedni? Bocsi a sok kérdésért :)
2012. febr. 13. 18:26
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát nem akarlak elkeseríteni, de nem a legjobb választás..Először is maga a diploma sajnos nem sokat ér!Ezzel a végzettséggel gyermekjóléti és családsegítő központokban, családok és gyermekek átmeneti otthonában helyezkedhetsz el leginkább. Ennél már a szociális munkás végzettség is többet ér!Maga a város unalmas, böszörményben szinte nincs semmi!Amikor még én jártam oda 1 szórakozóhely volt úgyhogy ha bulizni akartunk átmentünk Debrecenbe. A tanárok normálisak, de ha újra kezdhetném más szakot jelölnék meg!Már nagyon megbántam hogy anno ide jelentkeztem..
2012. febr. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
És ha ilyen beállítottságú vagyok akkor mégis mi az amit jelölhetnék a szociológuson kívül? Az jó választás lenne egyáltalán?
2012. febr. 13. 18:34
 10/13 anonim ***** válasza:
Már a szociális munkás szak is jobb a szocped.nél!Ezen kívül szociálpolitika, vagy esetleg gyógypedagógia!
2012. febr. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!