Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » NYME-GEO, Nyugat Magyarországi...

NYME-GEO, Nyugat Magyarországi Egyetem ( Székesfehérvár) igazgatásszervező szak?

Figyelt kérdés
tapasztalatokra lennék kíváncsi a szakkal kapcsolatban, hogy megéri? fizetési átlagba mennyi? tapasztalatok akik ebben a szakmában dolgoznak vagy tanulnak. Szeptemberben induló képzésre jelentkezem.

2012. febr. 14. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:

na ez engem is érdekelne.

Azért vicces egy agrársuli igazgatásszervezői szaka....

Mennyit is ér a piacon ez a diploma?

2012. febr. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előző hozzászólóval:D
2013. ápr. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Elég sokat. Ugyanis a diploma mellé kapsz egy szakirányú végzettséget, ingatlan-nyilvántartási szakirányon. Nem mondanám viccesnek a szakot, ugyanis a Corvinuson záróvizsga nem volt, csak szakdolgozat védés. NYME-n elég komoly a számonkérés. Sajnos a köztudatban az él h vicces, pedig nem az.
2013. júl. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezelőtt évekkel valóban jó és elismert is volt, de tavaly is már csak költségtérítéses szak indult, kemény 10 főt vettek fel talán, idén meg már 5 főt! fognak, szintén költségtérítésesen. Hát így nem tudom, milyen képzés lehet, 5 fővel, én legalábbis erre értem azt hogy: vicces.
2013. júl. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2013. júl. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Igen, az valóban vicces h csak ennyi embert vesznek fel.
2013. júl. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!