Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik gazdasági szakra éri...

Melyik gazdasági szakra éri meg legjobban jelentkezni?

Figyelt kérdés
Mindenki hallott róla, hogy 2012 szeptemberében csupán néhány gazdasági szak indul ingyen az egyetemeken: nemzetközi gazdálkodás, alkalmazott közgazdaságtan, gazdaságelemzés, emberi erőforrások, bár utóbbiban nem vagyok biztos. Szerintetek melyik szakon végzett emberekre van a legnagyobb szükség? (Tudom, hogy rengeteg közgazdászt képeznek, de sajnos nem nagyon tudok mást választani.)
2012. febr. 15. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ez függ attól mi érdekel jobban, például ha szeretnél emberekkel foglalkozni, akkor inkább humánerőforrás ajánlott, de ha mondjuk jól megy a matek és és inkább elvontabb dolgokkal foglalkoznál, akkor alkalmazott vagy gazdelemzés, nemzetközire ne menj, mert nem tudsz majd elhelyezkedni vele, vagyis én azt hallom az ismerőseimtől. Amúgy más gazdasági szakokon is lesz állami hely, csak kevés, ha biztosra akarsz menni, menj pénzügy számvitelre, az mindig keresett.
2012. febr. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az előzővel csak annyiban egészíteném ki, hogy a pénzügy-számvitel sem egy életbiztosítás manapság, de tény, hogy az a legjobb.
2012. febr. 18. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!