Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A miskolci egyetem történelem...

Nikcsy396 kérdése:

A miskolci egyetem történelem szakára akarok jelentkezni, költségtérítésesre, tankönyveket hol kell vennem majd, legjobban az órarend összeállítástól félek, h nem fog sikerülni, miben másabb mint a támogatott? Jelentkezési lap tk-n kívűl?

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Tankönyveket majd az egyetemi könyvesboltban vehetsz ami ottvan az egyetem mellett. Semmiben nem másabb mint a támogatott képzés, senki nem fogja tudni rólad hogy fizetős vagy, ha csak el nem árulod nekik :)
2012. jan. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ugyan én nem a Miskolci Egyetemre járok, de nálunk pl. az elsősök órarendjét a Tanulmányi Osztály állítja össze, szóval nem kell vele babrálni, kézhez kapod (illetve hát neptunban látod). Több egyetemen is így csinálják, szerintem elég nagy rá az esély, hogy ott is, szóval ne aggódj emiatt. Tankönyveket majd elmondják, hogy hol kell megvenni, előre úgy sem kell venni semmit, mindenről tájékoztatnak majd, szóval nyugi. És tényleg nincs semmi különbség költséges és állami támogatott képzés között (a pénzt leszámítva persze), senki nem tudja, hogy te éppen hogy kerültél oda, nem is érdekel senki, szóval nem vagytok kettéválasztva, vagy ilyesmi :)
2012. jan. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen,megnyugtattatok:) 15:49-es: megkérdezhetem,hogy te hova jársz?:)
2012. jan. 10. 15:57
 4/8 anonim ***** válasza:

SZE, Győr

15.49 voltam

2012. jan. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
értem:) és nemtudod,hogy jelentkezési lapot honnan szerezhetnék? a tankönyvről tudok,meg h ott a netes jelentkezés csak abba nem nagyon bízok:S
2012. jan. 10. 17:01
 6/8 anonim ***** válasza:
első vagyok. bízz nyugodtan a netesbe, én kétszer jelentkeztem, egyszer lapon, egyszer neten, semmi problémám nem volt belőle, sőt, szerintem sokkal jobb, mert nyomon lehet követni, hogy hogy áll a státuszod
2012. jan. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én is jelentkeztem már 1x lapon,most majd lehet neten fogok:)megpróbálom. te hova jársz?:)
2012. jan. 11. 10:16
 8/8 anonim ***** válasza:
én miskolcra, jogra
2012. jan. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!