Valamilyen ingyenes vagy viszonylag olcsó tanfolyamot találhatok Budapesten? (részletek lent)

Figyelt kérdés

22 éves vagyok.

Van egy középfokú Kereskedelmi Ügyintézői OKJ szakmám. (teljesen ingyenes iskola volt)

De mivel nincsen munkatapasztalatom, nem vesznek fel sehova.

Nem csak kereskedelmi szakterületen keresek munkát, hanem szinte bármi érdekelne, de mindig csak Zepterbe botlok bele, máshova nem kellek. Bár ezzel gondolom nem csak én vagyok így manapság, sajnos.


Gondolkodtam, hogy elvégeznék még egy tanfolyamot, bármit (igazából engem a webfejlesztés, informatika terület érdekelne a legeslegeslegjobban!)


Az lenne a kérdésem, hogy egyáltalán van-e esély arra, hogy egy ingyenes vagy pár ezer Ft-os tanfolyamot találnék egy OKJ-s bizonyítvánnyal 22 évesen?

Ha igen, akkor tippeket is várok.

Vagy esetleg munkaügyi központban bízhatok? Ott hogy megy ez a tanfolyamra küldés dolog?


Köszönöm a válaszokat mindenkinek!


2012. febr. 16. 10:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Munkaügyiben érdeklődj, ha nem voltál még általuk szervezett tanfolyamon, akkor ingyenesek. Szoktak számítástechnikai jellegűek is lenni.
2012. febr. 18. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!