Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen sorrendben jelöljem...

Milyen sorrendben jelöljem meg ezeket a szakokat és miért?

Figyelt kérdés

Segítséget szeretnék kérni,mert nem áll össze a kép mi lenne a jó...


Tanító szak, pedagógia szak, kereskedelem és marketing szak.Mi lenne a jó a sorrend és miért?


Jövőképem szerint saját kereskedelmi vállalkozásomban képzelem el magam. Ehhez nem kell diploma,csak pénz. Azt nem mondom,hogy az ott megszerzett tudást nem tudnám kamatoztatni,de a tanító vagy a pedagógia szakot nagyobb kedvvel,érdeklődéssel végezném el és szívesen dolgoznék/dolgoztam is benne.

Kereskedelemben is szívesen dolgoztam,de az nem érdekel olyan átfogóan,mint a pedagógia és talán első diplomának olyat kéne választanom,amit szívesebben tanulok(így 5 év kihagyás után).

Ezért eddig az Én sorrendem aszerint alakult,ahogy azt föntebb is írtam.


Segítő és jóindulatú válaszokat előre is köszönöm!


2012. febr. 16. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint, ha érdekel az oktatás és a pedagógia, akkor úgy jelöld meg, ahogy magad is leírtad.

A tanító végzettséggel oktathatsz alsó tagozatban és a műveltségterületed taníthatod 5-6. osztályban is.

Pedagógia szakon alapszakos bölcsész végzettséget szerzel, ezután érdemes tovább tanulni mesterképzésben a tanári szakképesítést megszerezni.

A kereskedelem és marketing messze áll a kettőtől, szerintem ezen a területen elegendő lenne egy felsőfokú OKJ szakképesítést szerezned.

2012. febr. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!:)
2012. febr. 17. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!