Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen sorrendben jelöljem...

Milyen sorrendben jelöljem meg az alábbi szakokat?

Figyelt kérdés

- Gazdaságinformatikus > debreceni egyetemen

- Pénzügy és számvitel > szintén Debrecenben

- Gazdálkodás és menedzsment > szintén ott

- Gazdaságelemzés

- Nemzetközi szállítmányozási és logisztikai szakügyintéző (felsőfokú szakképzés, végső esetben)

- Pénzügyi szakügyintéző ( szintén végső esetben ha a többire nem vesznek fel)


??


2011. dec. 26. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát mi azt nem tudhatjuk, hogy téged milyen sorrendben érdekelnek a dolgok, illetve a többi szempontodat sem ismerjük, szóval hogyan válaszoljunk erre a kérdésre?
2011. dec. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
véleményed azért csak van gondlom :)
2011. dec. 26. 19:56
 3/7 anonim válasza:

Én így jelölném meg őket:

1. Pénzügy és számvitel

2. Gazdaságelemzés

3. Gazdaságinformatikus

4. Gazdálkodás és menedzsment

5. Pénzügyi szakügyintéző

6. Nemzetközi szállítmányozási és logisztikai szakügyintéző

2011. dec. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát, oké, véleményem van, persze. :)

Én úgy gondolom, hogy, ha nekem kéne a fentiek közül választanom, akkor a gazdaságinformatika lenne az első helyen.

A pénzügy számvitel jönne utána, ahogy írtad is, azon belül aztán valószínűleg számvitelre szakosodva.

Az utolsó kettő OKJ-s gondolom? Azokra akkor mennék, ha vagy nem vesznek fel, vagy még nem tudom pontosan, mit szeretnék csinálni. (Így is tettem amúgy anno, szóval én is elvégeztem egy OKJ-t, mivel nem tudtam, hova menjek tovább érettségi után. :))

A gazdálkodás és menedzsment és a gazdaságelemzés szakokat nem ismerem, de mondhatjuk, hogy nagyjából az általad írt sorrendet követném. :)

2011. dec. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pénzügy, gazd.men, gazdinfó, gazdelemzés, nemzetközi szállítmányozás, pénzügyi szakügyintéző.
2011. dec. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek :) hát még kérdéses h. gazdaságinformatika vagy pénzügy legyen az első helyen :/ :)
2011. dec. 26. 20:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát én azért pénzügyet tettem előre, mert én személy szerint nem tudnék napi x órában gép előtt ülni. Első években meg oké, de később nem tudnám elképzelni.. :D
2011. dec. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!