Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 258 felvételi összpontszámmal...

258 felvételi összpontszámmal hova tudnék jelentkezni, államilag finanszírozott, számvitel vagy pénzügy szakirányon?

Figyelt kérdés
2012. febr. 17. 11:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
87%

én is egy okj-s képzést ajánlanék, de azt sem egyetemen. Gondold át még egyszer,hogy biztos ez való-e neked, én pénzügy számvitel BA-n vagyok,és nem piskóta a szak,főleg a matek nem :) de semmi nem lehetetlen


amúgy idén már nem is indul államilag támogatottan SEHOL az országban pénzügy számvitel alapszak, CSAK fizetősön, de nappalin oda is kéne olyan 300-350 pont egy jobb egyetemre, meg ugye félévente pár százezer forint is..

2012. febr. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

A reál tárgyak mindig gyerekjátéknak számítottak nekem, és többet is tudok matematikából mint kellene, de reál tárgyakkal nagyon megszenvedek. Nyelvvizsgám nincs, és nincs semmi amivel többletpontot kaphatnék.

Költségtérítéses formára sajnos nincs pénz.

Gondolom ezek után levelezősön ne is gondolkodjak.

2012. febr. 18. 12:13
 13/15 anonim ***** válasza:

nem értem miért pontozzák le az embert amikor tanácsot ad,és megosztja a saját véleményét.. az ember a kérdésre válaszol,elmondja a véleményét, a tapasztalatát..


utolsó

2012. febr. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
71%
miért nem jelentkezel levelezőre amellett dolgozhatsz is!?
2012. febr. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Ahogy elnézem idén sehogy. Még a költségtérítéses is lehetetlennek tűnik, idén vér fog folyni a gazdasági szakokért.
2012. márc. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!