Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek érdemes bármilyen...

Timeee31 kérdése:

Szerintetek érdemes bármilyen államilag támogatott képzésre jelentkezni társadalomtudományi szakokon? Várhatóan mekkora lesz a pontszám emelkedés?

Figyelt kérdés

2012. febr. 17. 17:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Társadalomtudomány... annyian vagyunk, mint égen a csillag!


Az egyik ismerősöm Szegeden végzett, a parlamentben volt szakmai gyakorlaton (tudott ismertségeket kiépíteni), utána is megtartották még egy darabig, most ügyfélszolgálatosként dolgozik, mert 5-ös diplomával, 1 felső és egy középfokúval és parlamenti szakmai gyakkal nem tudott elhelyezkedni máshol...


A többi volt csopitársamnál is hasonló a helyzet (persze ők nem voltak ilyen jók)... sajna ez van :((


Én megbántam a beleinvesztált éveket, elég csalódott vagyok..., mert a csillagokat is leígérték az égről :(((, de a döntés a tiéd!


Én most egy nyelvszakon (is) gondolkozok... sajna többre mennék egy kínaival...

2012. febr. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!