Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha választani kell minek éri...

Ha választani kell minek éri meg jobban tanulni? Andragógusnak, szociálpedagógusnak vagy szociális munkásnak?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy egyik sem egy csúcs szakma,de engem ezek érdekelnének.Köszönöm előre is!
2012. febr. 18. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:

egyiknek sem!sokkal jobban jársz ha más szakmát választasz!de ha nagyon nagyon muszáj választani akkor:

andragógia, szociális munkás, szocped. ilyen sorrendben

2012. febr. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
munkád úgyse lesz egyikkel se, úgyhogy nyugodtan választhatod azt, amelyik a legjobban érdekel.
2012. febr. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Aha,hát azért ezt a kijelentésedet egy kicsit túlzásnak érzem. Ne haragudj,tényleg anélkül,hogy megbántani akarnálak vagy kötekedni,de annyira bírom ezeket a nagyokos beszólásokat itt,amikor valaki fel tesz egy hasonló kérdést és egyesek csak leszólni meg ócsárolni tudják az adott szakot,vagy képzést.Ha annyira okos vagy akkor légy szíves mondj olyat,aminek megéri tanulni,mert én itt jóformán csak a tiedhez hasonló negatív kommentekkel találkozom. A milliom-egy tömeg szakma,mint a jogásztól elkezdve,a nem tudom én milyen menedzseren át,a kommunikáció,marketing,gazdálkodás...stb. abszolút nem érdekel,mivel nem ilyen ilyen beállítottságú vagyok,de ez a kérdésemből is kiderülhetett...
2012. febr. 19. 12:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Na először is itt két különböző hozzászólóról van szó és én vagyok az első!Miért kérsz tanácsot tőlünk ha ennyire biztos vagy a dolgodban?Ezek szerinte te már rég eldöntötted hogy ehhez a 3 szakhoz ragaszkodsz!A másik: szerinted pl. én tapasztalat nélkül írtam hogy ha lehet kerüld el mind a hármat!Az egyikből pár éve diplomáztam és lóf@szt nem érek vele!De ha feleslegesen akarsz végighúzni 3 évet és utána dolgozni sem akarsz hát..akkor ámen!Legyen úgy!
2012. febr. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én nem rád gondoltam,hanem a második válaszolóra. Ha még nem sértettelek meg nagyon,akkor elmondod,hogy melyikből diplomáztál?:)
2012. febr. 19. 15:27
 6/7 anonim ***** válasza:
szocped.ből, de a szoc.munka is szinte ugyanaz, annyi különbséggel, hogy azzal a végzettséggel kórházban, hajléktalanszállón ill. menekülteket befogadó állomáson is el lehet helyezkedni nem csak családsegítőnél..ezért javasoltam az andragógiát mert ezzel a végzettséggel lehetsz felnőttképzési szervező, munkavállalási tanácsadó, művelődésszervező, vagy személyügyi szervező.
2012. febr. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem,köszi.
2012. febr. 19. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!